Hakkımızda

MBT Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk, Şubat 2000 Yılında Avukat Murat Bayramoğlu ve Avukat Murat Türkmen’in ortaklığı prensibi ve Üç-Er Hukuk Bürosu adı ile kurulmuştur. 2021 yılında yeni bir adres ve isimle fakat aynı ortaklık yapısıyla MBT Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk olarak faaliyetlerine devam kararı almıştır. Avukatlık sahasında farklı bir anlayışı ortaya koymak ilkesiyle çıkılan yolda toplumun farklı ve geniş kesimlerine cevap veren bir hukuk oluşumu halini almıştır.

MBT Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk, Ankara merkezlidir. Tüm ülke çapında takip ettiğimiz davalarımız bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana çeşitli sektörlerdeki aktif hukuk hizmetleriyle hızla büyümekte, yoğun rekabet ortamında lider şekilde müvekkillerine geniş kapsamlı, artı değer oluşturacak nitelikte hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

Günümüz koşullarında gelişen ve giderek karmaşık hale gelen gerek özel gerekse tüzel kişiler arasındaki ilişkilerde ortaya çıkması muhtemel hukuki sorunların doğmaması için öncesinde önlemler almaktadır. Doğan sorunların çözümü için ise gerektiği şekilde bir yaklaşım sergilemekte ve çözümler üretmektedir.

MBT Hukuk Danışmanlık ve Arabuluculuk’un temel ilkesi, her türlü hukuki sorunu aynı ciddiyet ve ilgi ile ele alıp, demokratik bir grup çalışması içinde tartışmaya açmak ve müvekkillerine mesleki dürüstlük dahilinde en uygun çözümü sunmaktır.
Hedefe ulaşmakta zamanı iyi kullanmanın önemi ile birlikte, hukuki sorunları en hızlı, güvenilir ve etkin biçimde çözmeyi temel ilke saymış, bunun yolunun da ihtisaslaşmaktan geçtiğinin bilincine varmıştır. Bu bilinç içinde mesleğe başlanılan ilk günden bugüne kadar edinilen tecrübe ve ayrıca yapılan çalışmalarla hukukun birçok alanında tecrübe kazanmıştır.

2021 © Telif Hakkı - MBT HUKUK DANIŞMANLIK VE ARABULUCUK